Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Marine Levrek

Mutfakta da enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız Enerjisa ve 24Kitchen Türkiye iş birliğiyle hazırlanan tasarruflu tarifler tam size göre! Çünkü hiç elektrik enerjisi harcamadan hazırlayabilirsiniz. Bu haftanın tarifi Marine Levrek.

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Turuncu Soğuk Kek

Enerjisa ve 24Kitchen iş birliğiyle hazırlanan tasarruflu tarifler sayesinde bu hafta hiç elektrik harcamadan tatlı yiyoruz, tatlı konuşuyoruz ve enerjimizi hiç harcamıyoruz. Bu haftaki menümüzde "Turuncu Soğuk Kek" var.

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Fıstıklı Roka Salatası

Bahar geldi, bu haftaki tarifimiz bol yeşilli oldu. 24Kitchen Türkiye ile ortaklaşa hazırladığımız tasarruflu tariflerin bu haftaki menüsünde "Fıstıklı Roka Salatası" var! Siz de mutfağınızda hiç elektrik enerjisi harcamadan lezzetli yemekler yapabilirsiniz!

VİDEOYU İZLE

Enerjisa | Tasarruf Önerileri - Fırın

Yemek pişirme veya ısıtma işlemini mikrodalga fırında yapın, normal fırınlara oranla %66 daha fazla enerji tasarrufu sağlayın.

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Meyve Salatası

Bahar meyveleri için gün sayıyorken, 24Kitchen Türkiye ile size “Meyve Salatası” hazırladık.

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Meyveli Yoğurtlu Müsli

24Kitchen Türkiye ile hiç elektrik enerjisi harcamadan hazırladığımız Tasarruflu Tarifler'de bu hafta "Meyveli Yoğurtlu Müsli" var. Siz de mutfağınızda enerjinizi koruyun, enerjiniz güzel günlere kalsın!

VİDEOYU İZLE

Faturamın hatalı olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Yazının Devamını Oku

Faturam Neden Gelmiyor
Yazının Devamını Oku

Bir süredir sayacım okunmadı. Faturam ne zaman ulaşacak?
Yazının Devamını Oku