Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.

Enerjisa | Tasarruf Önerileri - Buzdolabı

A+ ve üstü buzdolabı kullanarak ve gerektiği zamanlarda buzdolabı kapağını açarak enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Buzdolabı ile ilgili daha fazla tasarruf önerisi videomuzda!

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Muzlu Chia Kup

24Kitchen Türkiye ile hazırladığımız Tasarruflu Tarifler'in bugünkü menüsünde "Muzlu Chia Kup" var! Siz de mutfağınızda hiç elektrik enerjisi harcamadan nefis bir "Muzlu Chia Kup" hazırlayabilirsiniz!

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Avokado Kasesinde Salata

24Kitchen Türkiye ile birlikte sizin için "Avokado Kasesinde Salata" yaptık, hiç elektrik enerjisi harcamadık. Siz de mutfağınızda hiç enerji harcamadan nefis bir salata hazırlamak isterseniz sesi açın!

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Somon Marine

24Kitchen Türkiye ile hazırladığımız Tasarruflu Tarifler'in bugünkü menüsünde "Somon Marine" var. Siz de mutfağınızda hiç elektrik enerjisi harcamadan, Pazar akşamı lezzetli bir balık ziyafeti yapabilirsiniz!

VİDEOYU İZLE

Dünya'nın İlk Enerji Tasarrufu Sağlayan Dijital Reklamı

Dünyanın ilk enerji tasarrufu yapan dijital reklamını hazırlayan Enerjisa, ‘Tasarruf Modu’ uygulamasıyla kullanıcılara dijital mecralarda hem masa üstü hem de mobil reklam alanları üzerinden interaktif şekilde enerji tasarrufu imkanı sunuyor.

VİDEOYU İZLE

Enerjisa ile Tasarruflu Tarifler | Ayvalı Kereviz Salatası

 24Kitchen Türkiye ile birlikte hazırladığımız Tasarruflu Tarifler, Ayvalı Kereviz Salatası ile kaldığı yerden devam ediyor!

VİDEOYU İZLE

Faturamın hatalı olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Yazının Devamını Oku

Faturam Neden Gelmiyor
Yazının Devamını Oku

Bir süredir sayacım okunmadı. Faturam ne zaman ulaşacak?
Yazının Devamını Oku